Центр стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня замість Наталії Гуменюк очолив Дмитро Плетенчук

22 Квітня 2024, 13:52
Дмитро Плетенчук 1347
Дмитро Плетенчук

Дмитро Плетенчук став виконувачем обов'язків начальника Об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України. 

Про це повідомив «Укрінформ», а своє призначення Плетенчук підтвердив у коментарі «Детектору медіа».

«Це рішення, ініційоване керівництвом. Зараз я не можу детально коментувати, оскільки маю прийняти посаду, але попереду багато роботи. Моє пешочергове завдяння - покращити комунікації пресцентру сил оборони Півдня. Точно можу сказати, що деякі зміни в роботі преслужби будуть», — зазначив Плетенчук.

Він також додав, що залишається на посаді речника ВМС ЗСУ.

Як повідомляє «Детектор Медіа». з травня 2023 року Дмитро Плетенчук — речник Військово-морських сил Збройних сил України. До того, з листопада 2022 до травня 2023 року, він працював начальником пресслужби тактичної групи «Грім». Плетенчука відсторонили від посади після його допису про збитий російський літак, інформацію про збиття якого пізніше підтвердило командування Повітряних сил України. 

Допис Плетенчука, який він видаляв
Допис Плетенчука, який він видаляв

Ще раніше, з лютого по листопад 2022 року, Плетенчук був пресофіцером Миколаївської ОВА.

Нагадаємо, що попередню керівницю Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк звільнили 19 квітня. Тоді в Генштабі уточнили, що триває відбір відповідного фахівця, який чи яка вже невдовзі стане «голосом» Сил оборони півдня.

Читайте також: 

Під вогнем російської армії минулої доби опинилось шість населених пунктів Херсонщини

 

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024