Правоохоронці оголосили підозру херсонській псевдоосвітянці

24 Лютого 2024, 08:53
Фото ілюстративне 965
Фото ілюстративне

Національна поліція України повідомила підозру незаконній деканці факультету одного з університетів Херсона.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Офісу Генерального прокурора.

Підозрювану звати Світлана Путінцева. Їй інкримінують колабораціонізм.

За даними слідства, Путінцева влітку 2022 року добровільно пішла на співпрацю з росіянами. Вона обійняла посаду декана факультету економіки, управління та бізнесу у захопленому окупантами Херсонському національному технічному університеті.

Перебуваючи на псевдопосаді фігурантка змінила мову викладання з української на російську. Також вона розробила «Статут факультет», згідно з яким мали здійснювати освітній процес за програмою та стандартами РФ.

Також підозрювана погоджувала навчальні плани груп кафедр факультету, які були розроблені відповідно до російського законодавства. 

Крім цього, фігурантка забезпечувала управління та керувала організацією навчальної, виховної та культурно-масової роботи факультету і кафедр відповідно до освітніх стандартів РФ.

За вчинені дії Світлані Путінцевій загрожує до двох років виправних робіт, до шести місяців арешту або до трьох років в’язниці (з додатковими обмеженнями). 

Довідково:

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Світлана Путінцева працювала на кафедрі товарознавства та стандартизації Херсонського національного технічного університету.

Читайте також: Правоохоронці завершили розслідування щодо колишньої херсонської освітянки.

 

 

 

Коментар
17/04/2024 Середа
17.04.2024