Біля Тарасівки Сили оборони нанесли удар по аеродрому, який використовували росіяни

20 Листопада 2023, 14:32
Удар по аеродрому. Скріншот відео 789
Удар по аеродрому. Скріншот відео

Сили оборони завдали удар по аеродрому біля окупованого села Тарасівка на Херсонщині. Знищений ангар, який використовували російські окупанти у військових цілях.

Про це інформує телеграм-канал військового експерт, журналіста Ігаля Левіна

Удар ЗСУ коригує підрозділ аеророзвідки Flying Skull. Судячи з сили удару — була застосована авіабомба JDAM, що корегується. Цивільні літаки, що знаходяться на майданчику, до бойових дій не мають відношення, і стояли там ще до початку повномасштабної війни.

Авіабомба була випущена з винищувача радянського виробництва, що використовуються Повітряними силами ЗСУ. І хоч вони застаріли для сучасних повітряних боїв, які повністю залежать від далекобійних ракет класу «повітря-повітря» і від електронних систем, вони цінні як носії «розумних бомб», до яких якраз і відносяться комплект обладнання JDAM.

Як зазначає військовий експерт Ігаль Левін, кожен із переданих країнами східної Європи таких винищувачів суттєво збільшує можливості України щодо завдання подібних ударів, а передача F-16, які будуть використовуватися і проти повітряних загроз, звільнить більшу кількість бортів саме для бомбових ударів.

Журналісти Район.Херсон перевірили на супутникових знімках місце розташування аеродрому. Він розташований біля траси на окупований Крим, що дає можливість російській армії використовувати його в логістичних цілях. Вочевидь, в ангарі, який знищили українські оборонці, окупанти зберігали боєприпаси. За словами місцевих мешканців, до повномасштабної війни аеродром використовувався як місце стоянки літаків, які використовували у сільськогосподарських цілях. 

Відео з завданням удару по аеродрому дивіться у нашому телеграм-каналі

Читайте також:

 

Коментар
28/11/2023 Вівторок
28.11.2023