Оголошені перші тендери на відбудову житла у Посад-Покровському

02 Жовтня 2023, 19:33
Фото ілюстративне 1639
Фото ілюстративне

Державне агенство відновлення та розвитку  оголосило перші два тендери на будівництво 13 житлових будинків у селі Посад-Покровське.

Про це йдеться на сайті відомства.

Усього буде проведено дев'ять тендерів – від п'яти до чотирнадцяти будинків у кожному.

За проєктом передбачена комплексна відбудова: спорудження самих житлових будинків та господарських будівель, які мешканці можуть використовувати для своїх потреб – чи як літні кухні чи для власного бізнесу. Також буде виконано внутрішнє оздоблення, щоб будинки були готові до заселення, виконано благоустрій території, підключення до мереж комунікацій.

Посад-Покровське – це один з перших населених пунктів, де Агентство проводить комплексну відбудову.

Концепцію розробило авторитетне архітектурне бюро archimatika, вона має стати прикладом для наступних проєктів. Їхній проєкт пропонує повернути селу автентичний образ, запровадивши дизайн-код.

У першу чергу будуть відбудовані житлові будинки, аби людям було куди повертатися. Наступним кроком – навчально-виховний комплекс, будинок сільської ради, центр безпеки та нова амбулаторія, відновлення газо-, водо-, електропостачання, а ще капітальний ремонт автодороги та будівництво обхідної ділянки, вулично-дорожня мережа і комунікації.

Нагадаємо, с. Посад-Покровське опинилося в епіцентрі бойових дій з початком повномасштабної війни і дев'ять місяців перебувало на лінії вогню. Щоденно зазнавало більше ніж 350 обстрілів усіма можливими видами зброї. Через це знищено понад тисячу будівель – житлових будинків і соціальної інфраструктури.

У квітні 2023 року Посад-Покровське було включено до переліку постраждалих населених пунктів, які будуть відновлені в межах експериментального проєкту.

Читайте також: На Херсонщині відремонтували 500 будинків.

Коментар
28/11/2023 Вівторок
28.11.2023