В Одесі судять колишню освітянку з Херсона

19 Вересня 2023, 18:58
Обвинувачена у співпраці з російськимим окупантами колишня херсонська освітянка Раїса Муршаті. Фото: скріншот з пропагандистського сюжету. 1416
Обвинувачена у співпраці з російськимим окупантами колишня херсонська освітянка Раїса Муршаті. Фото: скріншот з пропагандистського сюжету.

Провели судове засідання у справі псевдодиректорки школи № 51 міста Херсона.

Про це піводомляє пресслужба Малиновського районного суду міста Одеса.

Провели чергове судове засідання за обвинуваченням громадянки України у здійсненні дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти (ч.3 ст. 111-1 КК України) та в умисних діях спрамованих на допомогу державі-агресору, окупаційній адміністраціїї державі-агресора, з метою завдання шкоди Україні, шляхом реалізації рішень та дій держави-агресора, окупаційної адміністрації держави-агресора ( ч.1 ст.111-2 КК України).

Псевдоосвітянку обвинувачують в тому, що добровільно погодилась на пропозицію представників окупаційної влади Херсонської області щодо незаконного проголошення її «директоркою» школи № 51 міста Херсона.

Згодом, встановила нову охорону та обмежила доступ до навчального закладу до тих осіб, які не погодились співпрацювати з окупаційною владою. В подальшому: здійснювала підбір вчителів, які будуть працювати в школі від окупаційної влади та вроваджувала освітні програми Російської Федерації. Також, обвинувачується у вчиненні дій, спрямованих на забезпечення не належним їй житлом російських окупантів.

Наступне судове засідання призначено на 25 вересня 2023 року на 12.00.

Журналісти Район.Херсон встановили, що обвинуваченою є колишня херсонська освітянка Раїса Муршаті. До повномастшатбного вторгнення Росії в Україну працювала вчителькою математики в навчально-виховному комплексі №9 міста Херсона. 

Муршаті також відома в Херсоні як активістка організації «Изначальный Дом Изначально Вышестоящего Отца» – секти езотеричного спрямування, на чолі з росіянином Віталієм Сердюком. Ідеологія секти – створене її засновником вчення «Вищого Отця», яке пропагує зародження «Шостої раси», покоління «Синтез-вогню» і вважає радянського космонавта Юрія Гагаріна вищою істотою.

Читайте також: Судитимуть псевдоочільника херсонського водоканалу.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024