Херсонський Хаб в Івано−Франківську відзначає річницю офіційного відкриття

05 Вересня 2023, 16:30
Херсонський Хаб в Івано−Франківську відзначає річницю офіційного відкриття 1624
Херсонський Хаб в Івано−Франківську відзначає річницю офіційного відкриття

5 вересня Херсонський Хаб в Івано-Франківську відзначає річницю офіційного відкриття.

Про це повідомляє сторінка Херсон Нескорений у фейсбуці.

В повідомленні зазначено, що рівно рік назад за участю керівництва Херсонської та Івано-Франківської областей розпочав свою роботу Херсонський Хаб.

«Його відкрили заради всебічної інтеграції та адаптації в Прикарпатті внутрішньо переміщених жителів Херсонщини», − йдеться в повідомленні.

Відкриття Херсонського Хабу. Відео Тарас Бузак

За інформацією представників хабу було за цей час реалізовано дуже багато благодійних та функціональних проєктів, сформовано справжній простір земляцтва для гуртування херсонців, запроваджено різнобічні активності, які допомагають кожному відчувати  свою значущість у наближенні перемоги.

В Херсонському Хабі  працюють художні гуртки з арт-терапією для діток, тренінги та майстер-класи для соціально-психологічної підтримки жінок, медичні та юридичні консультації, послуги служб зайнятості та сприяння релокації бізнесу.

В хабі херсонці  формують сухі борщові набори для ЗСУ.

«Функціонують розмовні клуби, заходи до державних свят, культурно-масові активності, різноманітна гуманітарна допомога - все зроблено в гармонії з потребами наших людей», − йдеться в повідомленні

І ексклюзивному інтерв’ю виданню Район.Херсон  керівник Хабу Володимир Клюцевський назвав  Херсонський ХАБ осередком земляцтва Херсонщини на Прикарпатті.

Володимир Клюцевський
Володимир Клюцевський

«Херсонський ХАБ в Івано-Франківську – це таке утворення, це простір, який був створений за ініціативи політиків Херсонської області і Івано-Франківська. Це Андрій Путілов, а також приєднався до цієї ініціативи і підтримав утворення Херсонського ХАБу іванофранківець Юрій Соловей, який був народним депутатом України попередніх скликань», − розповів Клюцевський.

Також Володимир Клюцевський  в розмові з журналістом Район.Херсон зазначив, що цей агресор на десятиліття і розповів про складові повернення херсонців додому.

Раніше Район.Херсон інформував, що херсонці взяли участь в громадському обговоренні питання виділення земельної ділянки в Івано-Франківській громаді.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024