Уряд підвищив зарплати бюджетникам Херсонщини

28 Серпня 2023, 12:50
Ілюстраційне фото 1455
Ілюстраційне фото

Уряд збільшив оплату праці працівникам установ, закладів та організацій, що фінансуються з державного бюджету, які безпосередньо виконують обов’язки та завдання в зоні можливих та активних бойових дій.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 25 серпня 2023 року.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міністерства економіки України.

Рішенням Уряду передбачається на період дії воєнного стану встановити щомісячну надбавку працівникам бюджетних установ та організацій за роботу з особливими умовами праці:

на територіях можливих бойових дій - у граничному розмірі 50% посадового окладу;

на територіях активних бойових дій – у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Окрім того, працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що розташовані та безпосередньо надають соціальні послуги на територіях можливих або активних бойових дій, встановлюється щомісячна надбавка у граничному розмірі  100% посадового окладу.

«Також органам місцевого самоврядування, військовим адміністраціям населених пунктів, які розташовані на території можливих або активних бойових дій, рекомендовано встановити такі ж надбавки працівникам бюджетних установ, що утримуються з місцевих бюджетів», − йдеться в повідомленні.

 

Район.Херсон повідомляв, що Уряд виділив 560 мільйонів гривень на одноразову допомогу постраждалим через підтоплення на півдні.

 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024