Миколаїв приймає евакуйованих мешканців Херсонщини

07 Червня 2023, 07:00
Миколаївські служби готові прийняти херсонців 1276
Миколаївські служби готові прийняти херсонців
У Миколаєві готові приймати евакуйованих мешканців Херсонщини.
У Миколаєві готові зустрічати жителів населених пунктів Херсонської області, які опинилися у зоні підтоплення внаслідок підриву конструкцій Каховської ГЕС. Так, на місцях транзиту перебувають представники департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА, обласного центру соціальних служб та поліціянти.
Вкотре підставила своє дружнє плече команда World Central Kitchen, яка оперативно спрямувала свою діяльність на підтримку евакуйованих. Також долучилися представники UNHCR, «Червоного Хреста», ГО «10 квітня», ГО «Право на захист», Фонду міжнародної солідарності.
На кожній ділянці представники Данська рада у справах біженців / DRC будуть реєструвати людей на фінансову допомогу людей та надавати безоплатні юридичні з права з зазначених питань консультації.
Окремо для евакуйованого населення відкрив свої двері сучасний «Пункт незламності», створений завдяки співпраці з благодійними фондами «IBC» та «Буджак Реліф». Він може вмістити до 150 осіб та обладнаний мобільною пекарнею. Там вони зможуть відпочити та поїсти.
Завдяки злагодженій роботі, у Миколаєві на місцях транзиту, вдалося гідно зустріти мешканців Херсонської області, які вимушені були покинути свої домівки через підрив російськими окупантами конструкцій Каховської ГЕС.
Свою допомогу надали представники World Central Kitchen, UNHCR, ОСНА, «Червоного Хреста», Фонду міжнародної солідарності, Данська рада у справах біженців / DRC, Фонду Сергія Притули, Благодійних фондів «IBC», «Буджак Реліф», Укрпошти, організації «10 квітня», «Право на захист», «Save the Children», «Сaritas Ukraine» та інші.
Детальніше про те, що робили представники організацій аби допомогти евакуйованим людям з Херсонщини дивіться у відео.
 
 
 
 
 
Коментар
24/06/2024 Понеділок
24.06.2024
23.06.2024
22.06.2024