Динамівці U 16, після гри з командою «Дюрен» U17 у Німеччині передали вітання нескореному Херсону

05 Березня 2023, 13:10
Динамо Київ U 16 1761
Динамо Київ U 16

1-го березня підопічні Юрія Дмитруліна зустрілися з ФК «Дюрен» U17

Перед цим динамівці перебували у  Нідерландах, де динамівські команди вікових категорій U15 та U16 провели поєдинки проти місцевої «Роди» з міста Керкраде, старші футболісти зіграли ще один контрольний матч.

Зазначимо, що наприкінці листопада минулого року «Динамо» U15 вже грало із однолітками з «Дюрена» та перемогло суперника з рахунком 4:2 (у складі нашої команди дублем відзначився Федоренко, ще по одному м’ячу забили Андрейко та Люсін).

Цей матч проходив на натуральному полі бази господарів та тривав два тайми по 40 хвилин. Як часто буває під час спарингів у Німеччині, цього разу нашій команді протистояв на рік старший суперник. Тренерський же штаб нашої команди залучив до гри змішаний склад – U16 та U15 (тренер Євген Лозинський), а саме футболістів, які брали участі і у вчорашніх матчах.

Зазначимо, що «Дюрен», як і минулого разу дуже гостинно прийняв наші команди. У киян була відчутна група підтримки – на стадіоні зібралися українці, які проживають у Дюрені та населених пунктах поблизу.  На цьому були присутні і херсонці. А саме Сергій Герасим’юк, який і надав нам фото і відео.

Перед початком зустрічі пролунали гімни обох країн, та й загалом, атмосфера на стадіоні була теплою та дружньою.

Долю зустрічі вирішив єдиний забитий м’яч, який наша команда провела за дві хвилини до фінального свистка. Перемогу своїй команді приніс капітан Володимир Озимай.

Ближче до завершення першого тайму кияни мали, мабуть найреальнішу нагоду забити: суперники збили Калінкіна у власному штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Але Редушку не вдалося переграти воротаря з одинадцятиметрової позначки.

На останній хвилині поєдинку українці ще здобули право на небезпечний штрафний удар метрах у 22-х від воріт, але Редушко влучив у стінку.

Тож у підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою динамівців – 1:0.

Після матчу гравці  Динамо U16/U15 передали вітання нескореному Херсону

Товариський матч

«Дюрен U17 - «Динамо» U16/U15 – 0:1 (0:0)

«Динамо» (1-й тайм): 23.Моїсеєв, 2.О. Рибак, 6.Приймак, 18.Озимай, 17.Белевят, 13.Черчукан, 10.Редушко, 7.Діденко, 9.Калінкін.

«Динамо» (2-й тайм): 1.Сьомка, 3.Петренко, 4.Галкін, 5.Чубатюк, 18.Озимай, Левринець, 16.Андрейко, 13.Федоренко, 11.Богомолов, 8.Малюта, 20.Бурлаков.

Гол: Озимай (78)

Нереалізований пенальті: Редушко (36).